Parádní podkrkonošské kousky
Dnes jsem měl celkem nabitý den a do toho mi zavolali kluci Šanovcovi. Volali, protože jeli z Prahy a vezli s sebou nějaká dřívka, která mi chtěli ukázat. Bohužel jsem je musel odmítnout, protože jsem byl opravdu zaneprázdněný a neměl jsem moc času. Naštěstí se mi na chvíli otevřelo malé časové okno, a tak jsem klukům zavolal, ať se ještě na chvilku zastaví.
Kluci se tedy dostavili a přivezli s sebou krásné dva pokrkonošské kousky, které byly opravdu parádní. Byla to psaronie, kterou jsme klukům řezali, a studenecký araukarit, který jsme jim měli řezat, ale nakonec to z časových důvodů nedopadlo. Každopádně špičkové kusy, které se jen tak nevidí každý den.
Ještě bych chtěl dodat, že mladší Tonda má dnes narozeniny, a tak mu přeji vše nejlepší k narozkám a ať se mu dál daří v životě.


Nečekaná návštěva z Vrchlabí
Po delší době si tu dnes ukážeme něco unikátního z Novopacka a bude o co stát. Já jsem bohužel na antibiotikách a léčím jakýsi moribundus, který ani v nemocnici nebyli schopni konkrétně určit. Prostě kašlík a rýmička jsou dnes pomalu smrtelná nemoc a já se s něčím takovým potýkám. Co čert nechtěl, kluci Šanovcovi se dnes rozhodli, že si udělají tour de Brandýs a já jsem je musel odpálkovat, že jsem totálně vyřízený a šel jsem si lehnout. Po dvou hodinách jsem se probudil značně odpočatý, a tak jsem jim zavolal ať se ještě staví. Udělalal jsem dobře, přivezli opravdu skvosty světového formátu a jejich snažení je opět královsky odměnilo, což jim jen přeji. Jsou to vesměs všechno vzorky z Borovnice a jeden, Jakube Sakalo :), ultimátní vzorek ze Studence. No posuďte sami, je to prostě top.





