Zajímavá Slánká Psaronie

Jak začít, dal jsem si celkem dlouhou pauzu, protože už jsem měl všeho dost. Nestíhal jsem zpracovávat kameny pro lidi, dluhy na zpracovaní se kupily a mě došel elán. Doma dvě malé děti, které je potřeba vychovávat a já soliterní samorost, který na to není úplně stavěný se najednou musí přizpůsobit tomu, že na nic nemá vlastně čas. Když už jsem si myslel, že bych se od konce února až března mohl z těch starostí (čti srajd) častečně dostat, tak začala válka na Ukrajině. Opět mě vše přestalo bavit a rázem jsem ztratil mentální klid. Přibily další starosti v práci a v životě, které jsem musel řešit. No nic, je čas se od těch srajd, které neovlivním, odprostit, a proto jsem si pro radost udělal jeden Slánský kousek, na který jsem se dost těšil. Už kresba v surovém stavu naznačovala, že se bude jednat o něco velice zajímavého, dalo by se napsat, že výsledek předčil všechna očekávání, ale co si budeme povídat, já jsem věděl, že to bude super. Tak tu máme parádní ukázku psaronie i s kouskem stélé, což je celkem vzácné na Slánsko. Berte to jako částečné obnovení provozu tohoto webu. Pokud se ve světě nepodělá něco dalšího a zásadního pro naše životy, tak se tu snad zase začnou ukazovat další ukázky z našeho Českého dřevníku. Každopádně, zdravím kluky jako je Jirka T., Adam Š., Tonda Š. a ostatní kamarády a sběratele, kterým potřebuji dodělat materiál a kterým určitě v dohledné době zavolám a domluvíme se co a jak dál.

Psaronius Kokovice, Rozměr 21x11x5cm

PS: Tento článek jsem psal loni, takže jak asi chápete, moje pauza se jaksi protáhla ;).

Příspěvek byl publikován v rubrice Lokality, Slánsko se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Zajímavá Slánká Psaronie

  1. Ahoj Fando , nádherný dřevo , gratuluji – jsem rád , že jsi zpátky na stránkách a máme se opět na co těšit ,,,… pravdu máš – doba je náročná , ale naše hobby je věčné ..!! Jarda B.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *