Špičkové kmínky z Hliníku nad Hronom

Není to tak dávno co jsem si tu posteskl, že bych docela rád ještě získal nějaké pěkné kousky zkamenělých dřev z Hliníku nad Hronom. Nečekal jsem, že by moje tesknění po těchto dřevech někdo vyslyšel, ale on se stal malý zázrak a kontaktoval mě jeden bezva chlapík ze Slovenska, že by i něco měl, a že by se chtěl přijet podívat do Čech. Byl jsem opravdu zvědav co z této akce vyleze, protože se do dnes za mnou ze Slovenska nikdo nepřijel podívat, a tak jsem byl i možná trochu skeptický jestli to nakonec dopadne. Jak už asi tušíte vše dopadlo velice dobře. Ze Slovenska přijel Peter R. a skutečně přivezl nějaké ty kousky z Hliníku nad Hronom. Píši tu (nějaké ty kousky), nicméně to je míněno sarkasticky, protože Peter přivez skutečné skvosty, které jsme spolu vyhandlovali za České dřevo a já jsem skutečně nadšený, protože jsou parádní. Navíc, jsem získal bezva kamaráda co má dřeva skutečně rád a je schopný se podělit o informace či videa z akcí, na kterých se osobně podílel. Co víc k tomu dodat, děkuji ti Petře za návštěvu a rád tě kdykoliv uvidím a cokoliv s tebou podniknu, prostě, díky za všechno.

Co se týká dřev, která Peter dovezl, tak bohužel netuším co za konkrétní druhy to je. Mám v plánu se zastavit za Jakubem Sakalou na Karlovu Univerzitu a společně se tyto kousky pokusíme analyzovat.

18x16x5 cm
17x12x5 cm
22x22x5 cm
Příspěvek byl publikován v rubrice Hliník nad Hronom, Lokality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Špičkové kmínky z Hliníku nad Hronom

  1. Ahoj, vďaka za príspevok, aj všetky ostatné .. ono to vypáli na úplne inej úrovni, keď to niekto vie odfotiť, opísať a prezentovať.
    Za tieto slovenské kúsky a za mňa – až taká romantika to zase nebola; absolútne nepripravený, všetko narýchlo, prepadnutie pár dní pred narodením syna, v novinách zabalené kúsky čohosi čo bolo po ruke, pár kilo materiálu ´na robotu´, zvedavé laické otázky a pod.; ale ak som potešil, tak za mňa to určite stálo za to – rovnako rád som spoznal Františka, jeho kráľovstvo so všetkým vo vnútri a chuť zbierať a propagovať zaujímavé krásy prírody. Takže ja ďakujem! A teším sa na ďalšiu spoluprácu, stretnutia, akcie, informácie, príspevky (aj s ďalšími SK kamarátmi). Veľa zdaru. Peter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *