Araukarit z Velvar

Před měsícem se mi narodil synek a najednou je v tom životě zase o dost měně času. Klučík mi samozřejmě dělá radost a jen si mohu přát, že jednoho dne bude také třeba sbírat kameny a i kdyby ne, tak hlavně ať je z něj dobrý člověk. Vraťme se k tomu našemu Českého dřevníku. Máme tu poměrně vzácný kousek z okolí Velvar, který jsem dostal na zpracování. Je vzácný tím, že v těchto oblastech kolem Slaného až do Velvar se občas dají najít nějaké štěpy dřev, nicméně celotvárek je velice výjimečný. Co si budeme povídat, Slánsko je zajisté zajímavá zón, ale všechny významné kousky jsou vydřené dlouhodobým chozením na lokality a odhodláním tam něco pěkného najít. A to chce všechno čas a chuť se tam vracet dokud člověk nenajde něco podobného.

Rozměr 27x16x5 cm
Příspěvek byl publikován v rubrice Lokality, Slánsko a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Araukarit z Velvar

  1. AHOJ, TADY VLASTNÍK TOHOTO VELVARODENDRU ! TAK JSEM MYSLEL, ŽE MI ZAVOLÁŠ, AŽ BUDE. ALE TVÉ STRÁNKY JSOU TI MILEJŠÍ NEŽ POCHVALA ZA UDĚLÁNÍ ŠUTRU. TO JE PĚKNEJCH PÁTKŮ, CO SEM HO VIDĚL NAPOSLED. ALE JMÉNEM VŠECH ŠUTRÁKŮ TI DĚKUJU ZA MOŽNOST ČUMĚNÍ NADOBRÝ KAMENY PO NETU. ČAO!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *