Kontakt

František Jech
mail: jechyn@gmail.com
tel: +420 608 028 860

6 komentářů u „Kontakt

  1. jenom žasnu a slintám nad fantastickými „kousky“ zkamenělých dřívek.Já bydlím přímo v jedné z lokalit na Jestřebích horách,ale zdejší dřeva většinou nejsou moc barevná,ale o to jsou větší.Jen mít techniku tak mám doma téměř kubíkový „kmínek“,ale i tak jich mám doma skoro na tatru.Upřesněte mi prosím na email odkud jste a jestli by bylo možné si od Vás nechat něco zpracovat a přibližnou cenu.

  2. dobry den,sleduji uz delsi dobu vase stranky a zavidim,ja zbiram dreva uz nekolik let ale kdyz se podivam je to na prvni pohled vse stejne(myslim barevne)shanim neco v jine barve ,a proto se ptam zda by nebylo(i kdyz nic nenabizite)ale urcite nejake prebytky mate,ja bych chtel neco kolem 20x20cm a aby byla barva neco kolem zlute, cervene, modre, neco tak abych pozvedl zbirku i vizuelne-neco pro oko,prosim kdyby neco bylo,nabidnete,dekuji Kriz Josef

    • Dobrý den, vypadá to tu jak kdybych ty dřeva přehazoval lopatou, nicméně já sbírám s kamarádem Martinem a o vše se dělíme napůl, což samozřejmě ani kolikrát nejde. Každopádně, když něco zbyde, tak další s kým se podělím je další kamarád Jarda, kterého považuji za jednoho z největších našich sběratelů a lidí, kteří se maximálně do sběru dřev angažují a proto ho kdykoliv rád poptám jestli něco nechce, protože si to skutečně zaslouží a on také dělá maximum pro mě když může. Bohužel ani jemu nejsem schopen nabídnout vše co by rád měl, protože prostě víc kusů nemám, nebo je nechci pustit. Takže se prosím nezlobte, nicméně na prodej nic nemám a jsem schopen maximálně něco pěkného vyměnit, ale to už musí být.

  3. Dobrý den.ruším svou sbírku zkamenělých dřev(chci se zabývat už jen minerály) Mám několik posledních kusů zajímavých barev,struktur a to i ve velkých rozměrech.

  4. Dobrý den, pěkný kus rašeliny z 12.12. jen dodatek, že stelé je vidět jak ve spodní tak i v horní části rostliny. Dole je velmi malé a nahoře naopak velmi velké. Ale to asi víte…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *